Preloader Close

7b na obozie survivalowym „Wylogowani” w Grabienicach

23 czerwca 2026 r.

23 czerwca 2026 r. uczniowie klasy 7b uczestniczyli w jednodniowym obozie survivalowym „Wylogowani” w Grabienicach.

Podczas pełnego emocji dnia uczniowie poznali, co jest najważniejszym narzędziem przetrwania każdego człowieka oraz sprawdzili, co powinno znaleźć się w plecaku kryzysowym. Nie zabrakło także praktycznych wyzwań – w grupach budowali schronienia, a podczas marszu z opaską na oczach w leśnym gąszczu uczyli się zaufania i współpracy.

Dużo radości dostarczyły wyścigi na „leśnych nartach” oraz tor przeszkód, gdzie liczyły się nie tylko szybkość, ale przede wszystkim solidarność i wzajemna pomoc. Uczniowie szlifowali również koncentrację, próbując swoich sił w rzucaniu shurikenami i strzelaniu z wiatrówki. Sporą dawkę adrenaliny zapewniły zjazdy leśną tyrolką.

Po intensywnych zajęciach był też czas na odpoczynek w hamakach i własne zabawy na świeżym powietrzu. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał drobną nagrodę.

To był dzień pełen przygód, nowych umiejętności, współpracy i świetnej zabawy!

Do góry