5 marca 2022 r.
W piątek (25.02.2022) w bibliotece szkolnej nastąpiło rozdanie nagród laureatom „Konkursu na najpiękniejszą okładkę do książki”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas II. Zadaniem uczestników konkursu było przeczytanie wybranej książki i wykonanie okładki do niej, z zachowaniem zasad tworzenia takiej ilustracji…
2026-06-23
7b na obozie survivalowym „Wylogowani” w Grabienicach
Wycieczka klasy 4a – „Wylogowani” w Grabienicach
2026-06-18
„Nie pal przy mnie, proszę”- klasy I-III
2026-06-17
Wycieczka klasy 1b do Ośrodka Sportowego „Mrówki”
Spotkanie z pszczelarzem w klasach pierwszych