2026-06-25
W dniach 8–10 czerwca 2026 r. uczniowie klasy 6a uczestniczyli w wycieczce do Giewartowa. Był to już kolejny wyjazd w to miejsce, które niezmiennie dostarcza wielu atrakcji i niezapomnianych wrażeń.
Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił podczas zajęć wodnych, rozgrywek Archer Tag i Gel Blaster, a także licznych gier terenowych, sportowych i zespołowych. Większość czasu spędzali aktywnie na świeżym powietrzu, rozwijając współpracę, sprawność fizyczną i świetnie się bawiąc.
To były trzy dni pełne ruchu, integracji i wspaniałej atmosfery!