Preloader Close

Wycieczka klasy 6b do Złotego Stoku

25 czerwca 2026 r.

Misja: Złoto! (Na razie bez sukcesu…) 17.06–19.06.2026 r., klasa 6b

Jesteśmy na wycieczce w Złotym Stoku i zwiedzamy Kopalnię Złota. Oglądamy podziemne korytarze oraz wodospad. Dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy o górnikach i złocie. Wciąż szukamy złotych sztabek, ale chyba ktoś był tu przed nami. Mimo to bawimy się znakomicie!

Do góry