2026-06-25
Misja: Złoto! (Na razie bez sukcesu…) 17.06–19.06.2026 r., klasa 6b
Jesteśmy na wycieczce w Złotym Stoku i zwiedzamy Kopalnię Złota. Oglądamy podziemne korytarze oraz wodospad. Dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy o górnikach i złocie. Wciąż szukamy złotych sztabek, ale chyba ktoś był tu przed nami. Mimo to bawimy się znakomicie!